O nas

O naszej firmie

Historia naszej firmy, sięga początków lat 90-ych.
Najpierw zajmowaliśmy się produkcją plandek na samochody ciężarowe.  W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na kompleksową obsługę klienta zakupiliśmy ploter tnący i firma nasza zaczęła wykonywać  nadruki reklamowe na plandekach przez nas produkowanych.
Kolejnym krokiem było zaoferowanie naszym klientom oklejania samochodów folią samoprzylepną.
Rosnące zapotrzebowanie na jeszcze bardziej kompleksową obsługę klienta w jednym miejscu spowodowało, że  następnym etapem naszej działalności było utworzenie warsztatu ślusarskiego – początkowo tylko do napraw i modernizacji istniejących konstrukcji. Z czasem zaczęliśmy samodzielnie wykonywać gotowe konstrukcje stalowe do zabudów i na namioty.
W związku z szybko rosnącym rynkiem reklamowym (w szczególności banery reklamowe), poszerzyliśmy znowu naszą działalność o sitodruk wielkoformatowy.
W międzyczasie dopracowywaliśmy techniki druku na tkaninach poliestrowych, w szczególności impregnowanych.
Gwałtowny rozwój techniki druku na początku XXI wieku spowodował, że zakupiliśmy maszyny do druku solwentowego-wielkoformatowego na pcv ( banery, folie), papiery oraz do druku termosublimacyjnego ( tkaniny i dzianiny poliestrowe) do produkcji flag.
Od tej pory jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć firmy oraz klienta indywidualnego, począwszy od środków transportu, poprzez budowanie wizerunku firmy na zewnątrz i wewnątrz – banery, billboardy, flagi, maszty, standy.
Nowoczesne zaplecze produkcyjne, wykwalifikowana, elastyczna  i otwarta na współpracę załoga, są gwarancją miłej i fachowej współpracy na każdym etapie zamówienia.