Nowości

Nowości:

Roll-up

namioty reklamoweSystemy rollup to mobilny, szybki sposób na prezentację w dowolnym miejscu. Prosty w obsłudze. Wystarczą dwie minuty na rozpoczęcie prezentacji.Ze względu na to, że rozłożony roll-up zajmuje niewiele miejsca, jest cenionym nośnikiem reklamy podczas wszelkiego rodzaju prezentacji oraz promocji. Często jest pierwszą wizytówką i informatorem przy wejściu na teren firmy, hotelu czy budynków użyteczności publicznej. Ekonomiczny w eksploatacji – wymiana grafiki pozwala na wielokrotne wykorzystanie kasety.Zróżnicowane rozmiary (85, 100, 120 cm szerokości) dają możliwość idealnego dobrania roll-upa do Twoich potrzeb. Kaseta wykonana z anodowanego aluminium, wyposażona w sprawdzony mechanizm zwijający oraz  wygodna torba transportowa, są gwarancją długiej i wygodnej eksploatacji urządzenia.Każdy zestaw zawiera pokrowiec na rollup, ułatwiający transport i zabezpieczający przed ewentualnym zarysowaniem kasety.

Windery

Windery to przenośne, lekkie maszty aluminiowe do eksponowania flag. Idealnie nadają się do ekspozycji reklamy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Maszty dostępne są w trzech podstawowych wysokościach: 2,0 m, 3,1 m, 4,2 m. Oferujemy szeroki wybór stóp mocujących z przeznaczeniem do wnętrz i na zewnątrz. Zalety winderów:
  • pełne wykorzystanie powierzchni reklamowej
  • segmenty drążków są ukryte w obrębieniu wykonanym z materiału flagi
  • możliwość łączenia masztu Winder z zamocowaniem podłożowym
  • do zastosowania w reklamie indoor i outdoor
  • maszt składa się z optymalnie wyprofilowanych rurek aluminiowych, nasadzanych jedna na drugą
  • szybki montaż masztu – gotowy do użycia już w 3 minuty
  • odporne na warunki atmosferyczne
  • technologia druku flag typu termosublimacja

PROMOCJA “OBRAZY NA RAMACH”

skrzydła reklamoweNasze wydruki na poliestrze, canvasie oraz satynie montujemy na ramie klienta – GRATIS!

LAMINUJEMY WYDRUKI DO SZEROKOŚCI 330 cm !

plandeki reklamowePaździernik 2015 ZAKUP NOWEJ MASZYNY LAMINUJĄCEJ! LAMINATOR PŁYNNY ROTTO L330! Laminujemy na szerokości 330 cm! Laminujemy banery, plandeki, fototapety i wydruki na folii , canvas nawet materiały perforowane jak : folie OWV czy Siatki mesh! Dzięki laminacji wydruku zyskujemy dodatkowa ochronę wydruku przed promieniowaniem UV, warunkami pogodowymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi wydruku.