Plandeki

Plandeki Kraków Małopolska

Produkujemy plandeki samochodowe w różnych formach i wzorach. Wykonujemy plandeki na wymiar, w tym np. plandeki pokryciowe, plandeki przeźroczyste, plandeki namioty, plandeki celne i zwykłe. Realizujemy również nietypowe zlecenia: plandeki na piaskownicę, basen, maszyny oraz dla przemysłu budowlanego i górniczego. Naszym głównym obszarem działalności jest Kraków oraz cała Małopolska.

Plandeki na altanę i taras


Ponadto przygotowujemy też wiele innych rodzajów wyrobów, od pokryciowych, służących do ochrony na przykład materiałów budowlanych po przezroczyste. Zapraszamy do skorzystania z oferty plandek na wymiar!

Na specjalne życzenie wykonujemy plandeki samochodowe z nadrukiem z logo firmy. Podstawowe techniki stosowane do wykonania grafiki na pojazdach to druk solwentowy. Materiał na plandeki samochodowe jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego bez obaw można myć je w myjniach automatycznych.

Plandeki reklamowe


Wszystkie nasze plandeki samochodowe wykonujemy za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Materiał na plandeki powinien bowiem charakteryzować się doskonałą jakością i wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Korzystamy więc z produktów renomowanych europejskich firm m.in.: Mehler, Ferrari, dzięki temu możemy dać gwarancję, że nasze materiały plandekowe są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Do druku na plandekach samochodowych, używamy materiałów specjalnie produkowanych, z przeznaczeniem pod druk cyfrowy. Gramatura: 680, 900 gr/m.kw.

Dokonujemy również wszelkich napraw i przeróbek plandek, zarówno wykonanych przez nas, jak tych wyprodukowanych przez inne firmy. Naprawa plandek odbywa się w naszym warsztacie w Krakowie. Czas wykonania jednej plandeki wraz ze stelażem nie przekracza dwóch dni roboczych, a naprawy realizowane są zazwyczaj na poczekaniu.

Zobacz plandeki na naszym Facebooku: Kliknij Tutaj