Plandeki Kraków

Plandeki Kraków Małopolska

Produkujemy plandeki samochodowe na samochody dostawcze w różnych formach i wzorach. Wykonujemy również plandeki na wymiar w tym np. plandeki pokryciowe, plandeki przeźroczyste, plandeki na namioty, plandeki do hal magazynowych. Realizujemy również nietypowe zlecenia: plandeki na piaskownicę, basen, maszyny oraz dla przemysłu budowlanego i górniczego. Naszym głównym obszarem działalności jest Kraków oraz cała Małopolska.

Plandeki na altanę i taras

Ponadto przygotowujemy też wiele innych rodzajów wyrobów, od pokryciowych, służących do ochrony na przykład materiałów budowlanych po przezroczyste. Zapraszamy do skorzystania z oferty plandek na wymiar!

Na specjalne życzenie wykonujemy plandeki samochodowe z nadrukiem z logo firmy. Podstawowe techniki stosowane do wykonania grafiki na pojazdach to druk solwentowy. Materiał na plandeki samochodowe jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego bez obaw można myć je w myjniach automatycznych.

Plandeki reklamowe

Wszystkie nasze plandeki samochodowe wykonujemy za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Materiał na plandeki powinien bowiem charakteryzować się doskonałą jakością i wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Korzystamy więc z produktów renomowanych europejskich firm m.in.: Mehler, Ferrari, dzięki temu możemy dać gwarancję, że nasze materiały plandekowe są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Do druku na plandekach samochodowych, używamy materiałów specjalnie produkowanych, z przeznaczeniem pod druk cyfrowy. Gramatura: 680, 900 gr/m.kw.

Dokonujemy również wszelkich napraw i przeróbek plandek, zarówno wykonanych przez nas, jak tych wyprodukowanych przez inne firmy. Naprawa plandek odbywa się w naszym warsztacie w Krakowie. Czas wykonania jednej plandeki wraz ze stelażem nie przekracza dwóch dni roboczych, a naprawy realizowane są zazwyczaj na poczekaniu.

Malowanie farbami sitodrukowymi – technika tradycyjna/ nieskomplikowane grafiki wektorowe. Trwałe reklamy na plandekach.

Druk cyfrowy – pełnokolorowy druk wielkoformatowy

Wszystkie wydruki cyfrowe na plandekach są dodatkowo zabezpieczone lakierem z filtrem UV.
Dzięki lakierowaniu wydruku zyskujemy dodatkowa ochronę wydruku przed promieniowaniem UV, warunkami pogodowymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi wydruku.

Reklama na plandece zakres usług:

  • graficzne opracowanie projektu,
  • dogodne terminy wykonania,
  • rabaty przy większej ilości zamówień,
  • szybkość wykonania,
  • konkurencyjne ceny.

Reklamy na plandekach

Plandeki reklamowe są doskonałą wizytówką. Jest to coraz popularniejszy sposób promocji firmy i/lub usługi. Reklama na pojazdach jest jedną z najtańszych form reklamy. Odpowiednio oznakowany samochód potrafi skutecznie przyciągnąć wzrok przechodniów jak i innych uczestników ruchu drogowego. Doświadczenie i kreatywność naszych pracowników jest gwarancją tego, że każdy projekt wykonany przez nas będzie spełniał oczekiwania Klienta.

Plandeka z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na ochronie własnego samochodu przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i promocji własnej firmy.

Plandeka reklamowa wykonana w naszej firmie to gwarancja, że produkt w cyklu: projektowanie – druk – montaż – jest poddany kontroli na każdym etapie produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Plandeki reklamowe wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Reklama na plandece pozwoli wyróżnić się Twojej firmie i z pewnością nie pozostanie niezauważona. Dodatkowo plandeka samochodowa jest doskonałym akcesorium, które pomoże ochronić nasze auto przed niskimi temperaturami oraz szkodliwym działaniem wilgoci i śniegu.

Na specjalne życzenie wykonujemy plandeki samochodowe z nadrukiem z logo firmy. Podstawowe techniki stosowane do wykonania grafiki na pojazdach to druk solventowy. Materiał na plandeki samochodowe jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego bez obaw można myć je w myjniach automatycznych.

Zobacz plandeki na naszym Facebooku: Kliknij Tutaj