Reklamy na pojazdach

Reklama na samochodach — Kraków i okolice

Jeśli prowadzisz własną firmę, na pewno wiesz, jak trudno dotrzeć do szerszego grona klientów. Wszelkiego rodzaju działania marketingowe są wręcz niezbędne do tego, aby zwiększyć zakres swojej działalności. Jako doświadczeni fachowcy zajmujący się przygotowywaniem reklam w postaci wszelkiego rodzaju naklejek bądź wydruków, oferujemy profesjonalne, odporne na blaknięcie i wilgoć reklamy na samochody. Naszym głównym obszarem działania jest Kraków oraz pobliskie okolice, ale obsługujemy również Klientów z terenu całej Polski.

Folia ploterowa: idealny materiał na reklamę samochodową

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje naklejek idealnie nadających się do produkcji reklam na samochody: wykonane z folii ploterowej, jak również takie, które zostały przygotowane przy użyciu laserowej drukarki. Folia ploterowa to materiał o doskonałej trwałości, dzięki czemu nie musisz obawiać się tego, że Twoja naklejka będzie się przebarwiać i odchodzić od powierzchni. Reklama na samochodach z folii ploterowej jest w całości zabarwiona, co oznacza, że nadruk jest obustronny. Możemy więc ją zamontować na drzwiach Twojego auta, klapie, a nawet szybie.

Cyfrowy wydruk na Twoim aucie

Poza folią ploterową stosujemy także metodę wydruku cyfrowego. Polega ona na laserowym drukowaniu poszczególnych projektów w bardzo szybkim tempie. Jeśli zatem zależy Ci na intensywnych kolorach przykuwających wzrok, ale też krótkim terminie realizacji usługi, postaw na reklamę na samochód wykonaną przy pomocy drukarki laserowej. Takie formy reklam znakomicie sprawdzą się nie tylko na busach, ale też kontenerach oraz pojazdach rajdowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Reklamy na samochodach – folia ploterowa

Reklamy na samochodach – folia ploterowa plus wydruk cyfrowy

Reklamy na samochodach – wydruk cyfrowy

Reklamy na kontenerach – wydruk cyfrowy

Reklamy na samochodach rajdowych